Dogodek “Plac priložnosti – Spoznajte poklice pri delodajalcu” za šolajočo mladino

V sredo, dne 9. 10. 2024, je pri različnih delodajalcih na področju Obalno-kraške ter Primorsko-notranjske regije potekala predstavitev poklicev za zainteresirane srednješolce (dijake 3. in 4. letnikov). Predstavitve poklicev, ki smo jo v sodelovanju z Zavodom RS za zaposlovanje, Območna služba Koper, izvedli tudi v Obalni sindikalni organizaciji – KS 90, se je udeležilo nekaj srednješolcev. Prisotni so poleg osnovnih podatkov o poklicih pri Obalni sindikalni organizaciji – KS 90 prejeli tudi nekaj koristnih informacij oz. iztočnic glede tega, kje in kako lahko izvedo še več na temo karierne orientacije oz. izbire svojih bodočih poklicev.